przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Grażyna Łobaszewska w Krasnymstawie!

AKTUALNOŚCI

koncert
14-04-2022

Grażyna Łobaszewska w Krasnymstawie!

 

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza dnia 30 kwietnia 2022 r. o godz. 19:30 na koncert jednej z najwybitniejszych polskich piosenkarek - Grażyny Łobaszewskiej, która świętuje 50-lecie pracy artystycznej. Koncert odbędzie się na terenie Dworku Starościńskiego. Wstęp wolny.
 
Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to tego dnia w Krasnymstawie znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”,  jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w wciąż pandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać.
 
Grażyna Łobaszewska już od 50 lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Nie zabraknie, więc pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.
 
Artystce towarzyszyć będzie zespół AJAGORE w składzie: Paweł Urowski – bas, Maciej Kortas – gitary, Michał Szczeblewski – perkusja. 
Koncert odbędzie się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Jazzu. 
 
 
koncert
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone