przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI MOF KRASNYSTAW W PROJEKCIE CWD PLUS

AKTUALNOŚCI

logo CWD
18-05-2022

MOF KRASNYSTAW W PROJEKCIE CWD PLUS

Decyzją Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej Grzegorza Pudy Partnerstwo Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krasnystaw zostało zakwalifikowane do udziału w projekcie Centrum Wsparcia Doradczego Plus. Przedsięwzięcie będzie realizowane wspólnie przez Miasto Krasnystaw, Miasto i Gminę Izbica, Gminę Krasnystaw, Gminę Łopiennik Górny i Gminę Siennica Różana przy wsparciu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz doradców Związku Miast Polskich i Fundacji Funduszu Współpracy. 
 
Głównym celem projektu CWD Plus jest jak najlepsze przygotowanie MOF Krasnystaw do nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Zamierzenia przedsięwzięcia będą realizowane przez wsparcie doradcze w strategicznym planowaniu rozwoju Partnerstwa, wzmocnienie zdolności gmin do podejmowania przemyślanej i celowej współpracy oraz planowania kompleksowych przedsięwzięć aktywizujących potencjał obszaru Partnerstwa i budujących jego rozwój.
 
W dniu 16 maja br. odbyła się konferencja inaugurująca realizację projektu CWD Plus w województwie lubelskim. W prowadzonym pod przewodnictwem Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Zbigniewa Wojciechowskiego spotkaniu MOF Krasnystaw reprezentował Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk- Lider Partnerstwa.

MOF KRASNYSTAW W PROJEKCIE CWD PLUS

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone