przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Koncert muzyki filmowej na urodziny miasta

AKTUALNOŚCI

koncert
03-06-2022

Koncert muzyki filmowej na urodziny miasta

Burmistrz Krasnegostawu i Krasnostawski Dom Kultury serdecznie zapraszają na koncert z okazji 628. rocznicy nadania Miastu Krasnystaw praw miejskich. Przy Dworku Starościńskim 11 czerwca 2022 r. o godz. 20:30 wystąpi Joanna Aleksandrowicz z zespołem w koncercie polskiej muzyki filmowej „Od Nocy Do Nocy”.
 
Joanna Aleksandrowicz - aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim, czy Markiem Koterskim.
 
Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy” który zagrała 200 razy na różnych sceneriach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory tj. „Noce i Dnie”, „Vabank”, czy musical „Metro”. W 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 letnich koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Projekt ten jest kontynuowany w bieżącym roku, wzbogacony o tournee po perłach historii i miejscach pięknych nieodkrytych – plażach, ogrodach, parkach. Takim wyjątkowym miejscem jest niewątpliwie krasnostawski Dworek Starościński.
 
Bezpłatne wejściówki na miejsca siedzące można odbierać w kasie KDK od 9 czerwca. Zachęcamy również publiczność do zabrania ze sobą na koncert kocy.
 
W przypadku deszczowej pogody koncert zostanie przeniesiony do Sali Widowiskowej KDK. 
 
Info:
Strona internetowa: www.joannaaleksandrowicz.pl 
 
 
fff
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone