przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw

AKTUALNOŚCI

logo krasnystaw naturalnie
16-09-2022

Spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw

 

W czwartek 15 września br. odbyło się robocze spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw. Poza młodymi radnymi i ich opiekunem Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Krasnystaw Marcinem Wilkołazkim w posiedzeniu uczestniczył także Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk, Radny Rady Miasta Krasnystaw Kamil Hukiewicz oraz Liderka „Szlachetnej Paczki” na obszar powiatu krasnostawskiego Agnieszka Sulikowska. 

Głównymi tematami poruszonymi na spotkaniu była propozycja włączenia się młodzieży w wydarzenie związane z uroczystym oddaniem do użytku przystani kajakowej zlokalizowanej na terenie Zaułku Nadrzecznego, stan realizacji młodzieżowego projektu muzycznego Krasnystaw Young Vocal Challenge oraz omówienie propozycji zadań złożonych w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krasnystaw na rok 2023. 

W dalszej części spotkania Agnieszka Sulikowska przedstawiła młodzieżowym radnym ideę programu „Szlachetna Paczka” oraz zasady włączenia się w tę ogólnopolską akcję. 

Na czwartkowym posiedzeniu młodzież przedstawiła pomysły na interesujące inicjatywy związane m. in. z przybliżeniem mieszkańcom zasad funkcjonowania samorządu. 

 

SPOTKANIE MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone