przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Biesiada Śląska w Krasnostawskim Domu Kultury

AKTUALNOŚCI

Biesiada
21-10-2022

Biesiada Śląska w Krasnostawskim Domu Kultury

 
Zrób prezent dla Babci, Dziadka, Rodziców, Teściowej lub Teścia albo przyjdź z przyjaciółmi – „Biesiada Śląska” z udziałem Kabaretu Grzegorza Stasiaka i Grupy Fest 29 października o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury.
 
Grzegorz Stasiak to prawdziwy showman, wodzirej i konferansjer. Od urodzenia mieszka w Rudzie Śląskiej. Jest założycielem kabaretu „Mieszany”. Od lipca 2002 r. koncertuje w całej Polsce, a od września również w Niemczech. Do osiągnięć jego twórczości artystyczno-rozrywkowej należy zaliczyć także program pt. „Telefon Szczęścia”, emitowany w lokalnej telewizji Elsat oraz program pt. „Na Wesoło i po śląsku” który prowadził na falach eteru Radia Piekary. W latach 2000-2002 był członkiem „Kabaretu Śląskiego”. Jest laureatem konkursu „Po naszymu czyli po śląsku”, zwycięzcą „Maratonu uśmiechu”, aktorem seriali komediowych „Nauka jazdy”, „Święta wojna”. Grał także w filmie fabularnym „Angelus” oraz innych, mniej znanych produkcjach niezależnych. Pan Grzegorz prowadzi także audycje w Radiu eM w pt. „Obrazki śląskie” oraz w Radio Vanessa w programie „Biesiada Śląska”. Publikuje ponadto swoje felietony pisane w gwarze śląskiej na łamach „Wieści Gliwickich”.
 
Grupa Fest powstała w 2008 r, a założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może się pochwalić pięcioma wydanymi autorskimi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą „Przed Siebie” wydaną w 2010 r. Utwory z płyty zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa „Przed Siebie” oraz „Nima jak u teścia” zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Utwory Grupy Fest można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych a teledyski emitowane są w różnorodnych telewizjach. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.
 
Bilety w cenie 85 zł/90 zł w dniu spektaklu/do kupienia w kasie KDK i na www.bilety.krasnystaw.pl  
 
Biesiada Śląska

 

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone