przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO CHMIELARZY I PIWOWARÓW "CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE" NAJLEPSZYM PRODUKTEM...

AKTUALNOŚCI

bbb
28-10-2022

OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO CHMIELARZY I PIWOWARÓW "CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE" NAJLEPSZYM PRODUKTEM TURYSTYCZNYM WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 2022

 

Miło nam poinformować, że Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie" zwyciężyło w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022  organizowanym przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Polską Organizacja Turystyczną. 

Kapituła, w skład której weszli eksperci w zakresie turystyki, budowy i promocji produktów turystycznych, komunikacji społecznej i marketingowej, przedstawiciele środowisk akademickich związanych z turystyką oraz przedstawiciele mediów publicznych uznała, że to właśnie Chmielaki Krasnostawskie są najbardziej atrakcyjnym, nowatorskim i przyjaznym dla turystów produktem turystycznym w województwie lubelskim.

Wręczenie nagród odbyło się 27 października 2022 r.  podczas XII Lubelskiej Gali Turystyki. W imieniu Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka nagrodę odebrała Sekretarz Miasta Renata Stangryciuk. 

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone