przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Za nami XX Forum Gospodarcze

AKTUALNOŚCI

gala
16-12-2022

Za nami XX Forum Gospodarcze

 

Dnia 14 grudnia br. w Sali Bankietowej Stowarzyszenia Integracyjnego ,,MAGNUM BONUM” w Krasnymstawie odbyła się XX edycja krasnostawskiego Forum Gospodarczego.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Lokalną Grupę Działania "Krasnystaw PLUS", Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie i Urząd Miasta Krasnystaw.

Uroczystość poprowadziła prezes Zarządu LGD - Dorota Sawa. Wśród gości znaleźli się m.in.: prof. Józef Zając - Senator na Senat RP, dr Beata Fałda - Prorektor Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie, Mirosław Księżuk - Dyrektor Biura Poselskiego Poseł na Sejm Teresy Hałas, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie, Miasta Krasnystaw, przedstawiciele Gmin Powiatu Krasnostawskiego, organizacji pozarządowych oraz liczne grono przedsiębiorców z Powiatu Krasnostawskiego.

Podczas Forum wręczono nagrody w konkursach na Krasnostawski Laur Gospodarczy, Aktywnego Młodego Przedsiębiorcę i Lidera Powiatu Krasnostawskiego 2022.

Tegoroczne Krasnostawskie Laury Gospodarcze, odebrali:

- Andrzej Łukaszewski - właściciel Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BRUNPOL w Krupem, 

- Leszek Szeniak - współzałożyciel Zakładu Budownictwa i Energetycznej Obsługi Ludności ZBEOL w Tuligłowach

Sylwia i Zbigniew Wojtalowie - właściciele firmy WOJTAL, zajmującej się między innymi produkcją wyrobów betonowych i usługami transportowymi.

Nagrodą dla Aktywnych Młodych Przedsiębiorców Roku 2022 uhonorowano Joannę Kołtun prowadzącej "Krasno Klinikę Urody" w Krasnymstawie oraz Karolinę Wiórko i Szymona Jasiona, właścicieli firmy PAK.IN

Laur w konkursie ,,Lider Powiatu Krasnostawskiego 2022” przyznano Beacie Sagan - społeczniczce z gminy Fajsławice i przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejski "Razem Lepiej" w Ksawerówce.

Spotkanie uświetnił wykład Pana Marka Zubera, znanego w kraju ekonomisty i analityka rynków finansowych.

Podczas wydarzenia Milena Lis i Maja Wieleba, uczennice z I LO w Krasnymstawie opowiadały o międzynarodowych konkursach związanych z przedsiębiorczością, w których zajęły czołowe miejsca.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Super Tygodnia Chełmskiego.

 

gala

gala

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone