przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI OBCHODY DNIA SOŁTYSA W KRASNYMSTAWIE

AKTUALNOŚCI

sołtys
14-03-2023

OBCHODY DNIA SOŁTYSA W KRASNYMSTAWIE

W dniu 13 marca br., na zaproszenie Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka oraz Przewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw Janusza Rzepki, sołtysi z terenu Miasta Krasnystaw wzięli udział w spotkaniu z okazji ich święta. Uroczystość była również sposobnością do podsumowania mijającej właśnie kadencji zarówno sołtysów jak i rad sołeckich.

W trakcie spotkania Burmistrz Krasnegostawu podziękował Róży Franaszczak, Małgorzacie Orłowskiej, Monice Kędziera, Mirosławowi Wysockiemu, Pawłowi Antoniakowi, Łukaszowi Berezie, Radosławowi Żebrowskiemu oraz Stanisławowi Mące, a za ich pośrednictwem członkom rad sołeckich, za zaangażowanie w działania podejmowane na rzecz mieszkańców. Życzył także, by sprawowana przez nich funkcja dostarczała wiele satysfakcji i była źródłem społecznego uznania.  

Obecni na uroczystości sołtysi otrzymali z rąk Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka, Przewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw Janusza Rzepki oraz Sekretarz Miasta Renaty Stangryciuk listy okolicznościowe i drobne upominki. 

 

Dzień Sołtysa

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone