przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI POKAZ SPECJALNY FILMU „ZNACHOR” TYLKO W KINIE „MORSKIE OKO” W KRASNYMSTAWIE

AKTUALNOŚCI

POKAZ SPECJALNY FILMU „ZNACHOR” TYLKO W KINIE „MORSKIE OKO” W KRASNYMSTAWIE
13-09-2023

POKAZ SPECJALNY FILMU „ZNACHOR” TYLKO W KINIE „MORSKIE OKO” W KRASNYMSTAWIE

 

Z radością informujemy, że krasnostawskie kino „Morskie Oko” znalazło się w gronie sześciu kin w Polsce w których odbędą się przedpremierowe pokazy specjalne filmu "ZNACHOR". Bedą to jedyne pokazy kinowe tego filmu i jedyna okazja by zobaczyć go na dużym ekranie!

Film „Znachor”, na podstawie kultowej powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, będzie można obejrzeć na Netflix już 27 września 2023 roku, jednocześnie w ponad 190 krajach na całym świecie. Zapraszamy do naszego kina na przedpremierowy pokaz filmu w reżyserii Michała Gazdy, z Leszkiem Lichotą w roli głównej i z Marią Kowalską – debiutującą w pierwszoplanowej roli żeńskiej. Bezpłatne bilety na pokaz do odebrania w kasach kina dwa dni przed pokazem do wyczerpania puli. Jedna osoba jest upoważniona do odbioru dwóch wejściówek.

Chcesz mieć pewność, że dostaniesz bilet na pokaz? Weź udział w konkursie na profilu kina na Facebook (https://www.facebook.com/kinokrasnystaw) i zgarnij jedno z podwójnych zaproszeń. Szczegóły już 14 września na fanpage’u kina.

Po seansie zapraszamy Państwa na spotkanie z twórcami i aktorami!

Bezpłatne bilety na pokaz dostępne będą w kasie kina Morskie Oko od 19 września od godziny 10:00. Brak możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone