przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z KOMUNIKATAMI Z MIASTA

AKTUALNOŚCI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z KOMUNIKATAMI Z MIASTA
14-09-2023

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z KOMUNIKATAMI Z MIASTA

Szanowni Mieszkańcy,

zachęcamy do korzystania z narzędzi komunikacyjnych umożliwiających otrzymywanie aktualnych informacji z naszego miasta. Przypominamy, że Urząd Miasta Krasnystaw udostępnia wszystkim zainteresowanym możliwość bezpłatnego korzystania z następujących form:

- newsletter Urzędu Miasta Krasnystaw. Na zebrane adresy e-mail regularnie rozsyłane są bieżące aktualności związane z działalnością urzędu i miejskich jednostek organizacyjnych, komunikaty urzędowe oraz powiadomienia o planowanych w Krasnymstawie wydarzeniach. Aby wpisać się na listę mailingową wystarczy wejść na stronę https://krasnystaw.pl/newsletter i podać adres poczty internetowej na którą mają spływać informacje. Drugim sposobem rejestracji jest wpisanie adresu w przeznaczonym do tego miejscu w prawym górnym rogu na stronie głównej serwisu. Subskrybent może w każdym momencie zrezygnować z usługi newslettera; 

- mobilna aplikacja eKrasnystaw, która działa na telefonach oraz tabletach z systemem Android. Aplikację należy pobrać ze sklepu Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.igen.wiemo.ekrasnystaw&gl=PL). Po jej instalacji na urządzenie na bieżąco spływają aktualne informacje dotyczące miasta Krasnystaw; 

- smsowy system powiadamiania mieszkańców. Dzięki rejestracji w systemie będą Państwo mogli otrzymywać informacje na temat alarmów i zagrożeń, wydarzeń kulturalnych organizowanych w mieście, a także komunikaty urzędowe. Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie krótkiego wniosku i złożenie go w Urzędzie Miasta Krasnystaw. Wzór wniosku i szczegółowe zasady korzystania z systemu znajdują się na stronie: https://krasnystaw.pl/urzad/sms-owy-system-powiadamiana-mieszkancow.html.

Miasto Krasnystaw prowadzi również oficjalny profil na portalu Facebook. Znajduje się on pod adresem https://www.facebook.com/krasnystawofficial/. Zachęcamy do jego śledzenia.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone