przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Start Krasnystaw w finale Pucharu Polski okręgu chełmskiego!

AKTUALNOŚCI

Start Krasnystaw w finale Pucharu Polski okręgu chełmskiego!
26-10-2023

Zgodnie z przewidywaniami IV-ligowy Start Krasnystaw wyszedł zwycięsko z półfinałowego starcia z Frassatti Fajsławice. Podopieczni Marka Kwietnia pewnie wygrali 4:1.

Wyjazdowy mecz „niebiesko-biało-czerwonych” został rozegrany w środę, 25 października, na boisku w Suchodołach. Ich rywalem była jedenasta drużyna chełmskiej ligi okręgowej. Pierwsza bramka dla Startu padła w 16 minucie, a jej strzelcem okazał się Mateusz Misztal. Jeszcze przed przerwą piłkę do własnej bramki skierował Daniel Baran i było już 0:2 dla czwartoligowca.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Piłkarze Marka Kwietnia grali uważnie w obronie i sukcesywnie podwyższali wynik. Kolejne gole padły w 63 i 86 minucie. Ich zdobywcami byli odpowiednio Jarosław Milcz i Adrian Leszczyński. W międzyczasie czerwoną kartkę ujrzał Damian Pachuta i sędzia wykluczył go z dalszej części spotkania.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry honorowe trafienie dla Frassati Fajsławice zaliczył Radosław Kostka.

W drugim półfinale Pucharu Polski okręgu chełmskiego Chełmianka Chełm pokonała w Wierzbicy piłkarzy miejscowego Ogniwa aż 9:0. Finał zostanie rozegrany dopiero w maju przyszłego roku.

Źródło: Start Krasnystaw, Frassati Fajsławice