przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Pożegnanie i podziękowania dla Komendanta Powiatowego PSP w Krasnymstawie

AKTUALNOŚCI

Pożegnanie i podziękowania dla Komendanta Powiatowego PSP w Krasnymstawie
12-02-2024

Pożegnanie i podziękowania dla Komendanta Powiatowego PSP w Krasnymstawie

W piątek, 9 lutego w Komendzie Powiatowej PSP w Krasnymstawie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Krasnymstawie oraz zakończenia służby w Państwowej Straży Pożarnej przez st. bryg. Dariusza Pylaka. Podziękowania za długoletnią strażacką służbę złożyli mu między innymi Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk i Komendant Straży Miejskiej w Krasnymstawie Jacek Policha.

- Na szczególny szacunek oraz uznanie zasługuje Pana zaangażowanie w realizację zadań służbowych na wysokim i profesjonalnym poziomie. Jako doświadczony dowódca wniósł Pan znaczący wkład w rozwój miejscowej komendy oraz jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Korzystając z okazji, dołączam serdeczne życzenia szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także pozostania w poczuciu rzetelnie spełnionego obowiązku. Liczę na to, że kończąc strażacką służbę, pozostawi Pan w pamięci dobre wspomnienia z naszej współpracy na rzecz mieszkańców Krasnegostawu i ochrony przeciwpożarowej - przekazał Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk podczas uroczystej zbiórki.

St. bryg. Dariusz Pylak sprawował funkcję Komendanta Powiatowego PSP w Krasnymstawie od 1 października 2006 roku. Warto dodać, że w 2014 roku został laureatem honorowego wyróżnienia Złote Karpie. 

Od dnia 10 lutego pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Krasnymstawie zostało powierzone st. kpt. Kamilowi Berezie, dotychczasowemu Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krasnymstawie.

Foto: Straż Miejska w Krasnymstawie, Komenda Powiatowa PSP w Krasnymstawie

Pożegnanie i podziękowania dla Komendanta Powiatowego PSP w Krasnymstawie

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone