przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Komunikat w sprawie remontu chodnika na ul. Okrzei

AKTUALNOŚCI

Komunikat w sprawie remontu chodnika na ul. Okrzei
29-03-2024

Komunikat w sprawie remontu chodnika na ul. Okrzei

W związku z pytaniami dotyczącymi remontu chodnika na ul. Okrzei w rejonie szpitala i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego informujemy, że Miasto Krasnystaw nie prowadziło tam żadnych prac.

Chodnik ten znajduje się w pasie drogi powiatowej i dlatego też wszystkie pytania i uwagi od Mieszkańców będą przekazywane do Starostwa Powiatowego. 

Burmistrz Krasnegostawu podkreśla, że przebudowa ul. Okrzei, w tym m.in.: modernizacja chodników, szacowana jest na kilkadziesiąt milionów złotych. 

Inwestycja będzie możliwa do zrealizowania po opracowaniu projektu budowlanego i pozyskaniu dofinansowania ze źródeł zewnętrznych.

W powyższym zakresie konieczna jest ścisła współpraca samorządów Miasta i Powiatu. 

W bieżącej kadencji wspólnie zmodernizowane zostały ulice: Borowa, Szkolna, Kościuszki, Graniczna, Tokarzewskiego i Sobieskiego o łącznej długości ponad 6,5 km. Były to przedsięwzięcia długo oczekiwane, co do których Mieszkańcy Miasta stracili nadzieję, że kiedykolwiek będą możliwe do zrealizowania. Na zadania te z budżetu Miasta przekazane zostały środki w łącznej kwocie ponad 5,5 mln zł. 

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone