
Chill & Grill z potańcówka pod chmurką – 25 lipca 2025 r.
Już 25 lipca 2025 r. w godzinach od 18:00 do 24:00 zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia Chill & Grill, które odbędzie się na terenie Dworku Starościńskiego w Krasnymstawie.
W programie wieczoru przewidziane są rozpalone grille, ognisko oraz zabawa muzyczna z udziałem DJ-a. Spotkanie ma charakter integracyjny i rekreacyjny – to okazja, by wspólnie spędzić letni wieczór na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i w luźnej, rodzinnej atmosferze.
Zapraszamy mieszkańców oraz gości miasta – zarówno indywidualnie, jak i całymi rodzinami lub w gronie znajomych. Zachęcamy do zabrania własnych koszyczków piknikowych – co przyniesiesz, to ugrillujesz! Dla uczestników dostępne będą stanowiska grillowe, a także piwo z regionalnego Browaru Sulewski.
Wydarzenie kontynuuje formułę zapoczątkowaną z sukcesem w ubiegłym roku właśnie przy Dworku Starościńskim. Została ona entuzjastycznie przyjęta także podczas „Kraszczadzkiej Tradycyjnej Majówki z Karpiem” oraz podczas letniego kina plenerowego „Film & Grill” na Rynku Miejskim.
Organizatorami wydarzenia są: Miasto Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury oraz Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie.
Serdecznie zapraszamy!