przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > MIASTO Budżet Obywatelski Budżet Obywatelski 2022 Ruszył nabór do drugiej edycji KRASNYSTAW YOUNG VOCAL CHALLENGE

Budżet Obywatelski 2022

Young Vocal Challenge

Ruszył nabór do drugiej edycji KRASNYSTAW YOUNG VOCAL CHALLENGE

Lubisz wyzwania i chcesz przeżyć ciekawą artystyczną przygodę? Jesteś uczniem krasnostawskiej szkoły lub mieszkańcem Krasnegostawu w wieku od 12 do 21 lat, a śpiew to Twoja pasja? Zgłoś się do projektu KRASNYSTAW YOUNG VOCAL CHALLENGE edycja 2022.
 
Wystarczy wziąć telefon, aparat lub tablet i nagrać filmy z samodzielnym wykonaniem dwóch dowolnych piosenek (w tym co najmniej jednej w języku polskim). Następnie nagranie należy przesłać do 31 marca br. korzystając z formularza znajdującego się na stronie kvc.krasnostawianie.pl 
 
Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniona zostanie grupa uczestników, którzy wezmą udział w warsztatach wokalnych. Podczas zajęć młodzi wokaliści przygotują i nagrają swoje autorskie piosenki lub covery znanych utworów. Dopełnieniem całości będą nagrania profesjonalnych teledysków, na których pojawią się ciekawe miejsca związane z Krasnymstawem.
 
Uczestnicy projektu będą mogli również zaprezentować się przed szerszą publicznością na koncercie podsumowującym. Program daje młodym ludziom ogromną szansę na rozwój ich talentów wokalnych, a przy tym pozwala na sprawdzenie swoich możliwości przed kamerą oraz w studio muzycznym.
 
Organizatorzy projektu - Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw przy wsparciu Miasta Krasnystaw, I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.
Partner projektu - Stowarzyszenie Krasnostawianie
Patronat medialny:
Radio Bon Ton
Super Tydzień Chełmski
Nowy Tydzień
 
W razie pytań dotyczących projektu prosimy o kontakt z p. Marcinem Wilkołazkim (kontakt@marcinwilkolazki.pl) koordynatorem projektu.
 
Projekt realizowany jest ze środków w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krasnystaw.
Efekty ubiegłorocznej edycji można zobaczyć w serwisie YT na oficjalnym kanale projektu pod adresem: https://www.youtube.com/KrasnystawYoungVocalChallenge 
 
 
plakat
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone