przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > MIASTO NGO Zaproszenie na spotkanie na temat programu grantowego

NGO

x

Zaproszenie na spotkanie na temat programu grantowego

 
 

Logo Stowarzyszenie czajnia                 Logo Centrum Wolontariatu                Logo NOWE FIO Logo Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

 

 

 

Zaproszenie

 
Stowarzyszenie „Czajnia” i Centrum Wolontariatu w Lublinie zapraszają do udziału Spotkaniu informacyjnym dotyczącym konkursu grantowego Aktywna Lubelszczyzna w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, które odbędzie się 13 sierpnia 2021 roku, o godzinie 14.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie ul. Sobieskiego 3.
 
Celem spotkania jest prezentacja możliwości realizowania inicjatyw własnych przez małe organizacje pozarządowe i nieformalne grupy aktywnych obywateli. Uczestnicy zapoznają się z zasadami wnioskowania o dotację w ramach priorytetu Małe Inicjatywy. 
 
Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli lokalnych społeczności, NGO’s, grup nieformalnych, przedstawicieli samorządów, nauczycieli, bibliotekarzy, wspólnot parafialnych i wszystkich tych, którym na sercu leży dobro najbliższego otoczenia. 
 
Udział w wydarzeniu to szansa na wymianę dobrych praktyk i nawiązanie relacji pomiędzy uczestnikami, które mogą zaowocować wspólnymi działaniami i projektami. 
 
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021 – 2030.
 
 
 
Patroni medialni:         Logo Nowe Radio       Logo Gość Niedzielny
 
 
 
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone