przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > MIASTO NGO Zaproszenie na Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych (LFIP 2021) w dn. 21-22 września 2021 r.

NGO

lfip

Zaproszenie na Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych (LFIP 2021) w dn. 21-22 września 2021 r.

 

Szanowni Państwo,
 
zapraszamy w dn. 21-22 września 2021 r. przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych oraz instytucji wspierających ekonomię społeczną z woj. lubelskiego na Lubelskie Forum NGO i Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2021. Organizatorami wydarzenia są: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego oraz Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych (FLOP).
 
Ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną COVID-19 w kraju, tegoroczne 2-dniowe święto lubelskich NGO odbędzie się częściowo w formie stacjonarnej w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie przy ul. Grottgera 2 oraz online w formie wideokonferencji.
 
Zaplanowano wystąpienia osób od wielu lat związanych z trzecim sektorem. Tematyka Spotkania jest ściśle połączona z aktualną sytuacją organizacji pozarządowych. Pierwszy dzień rozpoczniemy konferencją. W pierwszym dniu Lubelskiego Forum odbędzie się konferencja, podczas której będą poruszane tematy związane z aktualną  sytuacją w III sektorze. Zaplanowano wystąpienia osób od wielu lat związane z sektorem obywatelskim. Integralną częścią konferencji będzie uroczysta Gala III Sektora, na której zostaną wręczone nagrody Marszałka Województwa Lubelskiego,  „Nagrody Trzeciego Sektora” przyznawane przez Radę Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego oraz nagrody „Złoty Parasol NGO” przyznane przez Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych. Uroczystość uświetni koncert  „Muzyczna wędrówka po kresach” w wykonaniu Adama Szabata i Jana Kondraka. Podczas drugiego dnia Lubelskiemu Forum zaplanowano dwie sesje warsztatów tematycznych.
 
Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w wersji elektronicznej do dn. 15 września 2021 r. dostępnego na stronie:
 
Dla części osób zamiejscowych istnieje możliwość zapewnienia bezpłatnych noclegów. 
 
Informacji o zapisach na Lubelskie Forum udzielają:
Iwona Kędziera tel. 81 5287624, iwona.kedziera@rops.lubelskie.pl
Ewa  Chudzik tel. 81 5287624, ewa.chudzik@rops.lubelskie.pl
 
Więcej na stronie: 
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone