przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > MIASTO NGO Nabór wniosków w Konkursie Duże Granty

NGO

logo krasnystaw naturalnie

Nabór wniosków w Konkursie Duże Granty

 

Fundacja Civis Polonus ogłasza nabór wniosków w Konkursie Duże Granty organizowanym w ramach programu ,,Równać Szanse”! Jego celem jest wsparcie projektów rozwijających kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi z małych miejscowości. 

W konkursie możesz zdobyć dotację w wysokości do 40 tysięcy zł na realizację 12-miesięcznego projektu w Twojej miejscowości!

Termin składania wniosków upływa 15 marca o godzinie 12:00 (w południe).

Kto może ubiegać się o dotację?

W organizowanych przez nas konkursach przyznajemy granty podmiotom z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Mogą to być:

● organizacje pozarządowe zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów; 

● powiatowe, miejskie i gminne domy kultury, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”;

● powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”. 

Dlaczego warto?

Realizacja projektu to dla młodych ludzi ciekawe wyzwanie i szansa na współpracę z innymi. Razem ustalają cel, który chcą osiągnąć. Uczą się planowania i pracy w zespole, poznają lokalną historię, kulturę, środowisko przyrodnicze i tradycję. Mają okazję zapoznać się z okolicznymi działaczami.  Rozwijają pasje i zainteresowania, sprawdzają się w nowych sytuacjach. Nawiązują nowe przyjaźnie. Działają na rzecz lokalnej społeczności. 

Program Równać Szanse działa od 21 lat. Dotychczas w Programie zrealizowano ponad 3 500 projektów, w których wzięło udział ponad 150 000 młodych ludzi! Wartość przyznanych grantów przekroczyła 40 000 000 zł!

Więcej informacji na temat konkursu - www.rownacszanse.org.pl/konkurs_duze_granty/

 

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone