przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Trzy medale krasnostawskich zapaśników na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

AKTUALNOŚCI

12-10-2023

W sobotę (7 października) we Włodawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region C w zapasach w stylu wolnym. Pojedynki stoczyło blisko 100 zawodników z 4 województw: świętokrzyskiego, łódzkiego, podkarpackiego oraz lubelskiego. LMKS Krasnystaw miał 6 reprezentantów.

Zawodnicy naszego rodzimego klubu zapaśniczego zaprezezentowali się z dobrej strony, zdobywając 3 medale. Srebro w kategorii do 75 kg zdobył Kacper Kończyński. Z kolei brązowe krążki wywalczyli: Konrad Olech w kategorii 38 kg i Mateusz Matysiak kategoria 41 kg.

Warto dodać, że na piątych miejscach zawody ukończyli Miłosz Chlewicki (kategoria 52 kg) oraz Emil Machnik (kategoria 38 kg).

- Mamy nadzieję, że taka dyspozycja będzie nam towarzyszyć na Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się w listopadzie w Kielcach - informuje Adam Swatek, trener LMKS Krasnystaw.