Jesteś na > AKTUALNOŚCI Medalowy weekend taekwondoków Songo Krasnystaw

AKTUALNOŚCI

Medalowy weekend taekwondoków Songo Krasnystaw
04-12-2023

W sobotę (2 grudnia) taekwondocy z Songo Krasnystaw wystartowali w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego. Z Puław 10-osobowa reprezentacja klubu wróciła z 8 medalami.

W konkurencjach sprawnościowych Maya Spataru wywalczyła złoto, a Hanna Antończak i Dominik Dąbrowa zdobyli srebrne medale.

W walkach na najwyższym stopniu stanął jedynie Dominik Dąbrowa. Srebrne krążki odebrali Kacper Dąbrowa, Kinga Wójcik, Filip Lewandowski i Hanna Antończak.

W zawodach wzięli również udział: Bartosz Suski, Emilia Więcek, Mikołaj Chlewicki oraz Izabela Kozłowska. Choć nie stanęli na podium, start był dla nich kolejnym, ważnym doświadczeniem.

Następnego dnia zawodnicy Songo zdobyli 34 medale w XIV Mikolajkowym Turnieju w Taekwondo w Łopienniku Górnym. Startowali w konkurencjach sprawnościowych oraz walkach soft-stick.

Źródło: Songo Krasnystaw.