PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Konkurs „Moja Mama” rozstrzygnięty

moja mama

 

Dnia 8 czerwca 2021 r. rozstrzygnięto XV Konkurs Plastyczny „Moja Mama” pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka. Konkurs został zorganizowany przez Krasnostawski Dom Kultury z okazji Dnia Matki i skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym.
 
Na tegoroczny Konkurs, którego temat brzmiał „Moja Mama w trudnych czasach” wpłynęło 164 prac z krasnostawskich Przedszkoli, Oddziału Przedszkolnego przy PSP nr 5 i Oddziału Przedszkolnego przy SP w Fajsławicach.
 
Prace oceniło Jury w składzie: Joanna Kawęcka – plastyk, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury – Przewodnicząca Komisji, Sylwia Czapla - instruktor Krasnostawskiego Domu Kultury, Stanisław Kliszcz -  instruktor Krasnostawskiego Domu Kultury, postanowiło zakwalifikować do konkursu wszystkie złożone prace, a po zapoznaniu się z techniką wykonania, wyborem środków wyrazu i poziomem artystycznym, zwracając uwagę na samodzielność prac, postanowiło przyznać 20 równorzędnych nagród. 
 
NAGRODY otrzymali:
Aleksandra Bojarska – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik, Małgorzata Olchowska
Maja Kawęcka – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Alina Chodorowska, Wiesława Bojko
Marcelina Romańska – lat 6, Przedszkole Nr 1, op. Alina Chodorowska, Ewa Sokół
Tymon Tokarz – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Alina Chodorowska, Wiesława Bojko
Julia Bochyńska – lat 6, Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach, op. Karolina Kasprzak
Martyna Kostrzanowska – lat 4, Przedszkole Nr 4, op. Ewa Liszka, Monika Szymańska
Henryk Dziwisz – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Magdalena Kazek
Wiktor Górnicki – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Danuta Perestaj, Iwona Grudzień
Liwia Rysak - lat 5, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Monika Forysiuk
Marcelina Dudek – lat 6, Przedszkole Nr 6, op. Małgorzata Sadło, Marzena Jędrzejewska
Emilia Wach – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
Nadia Baran – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Aneta Hołysz, Elżbieta Świątkowska
Martyna Zezula – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Aneta Hołysz, Elżbieta Świątkowska
Hanna Kulibab – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Aneta Hołysz, Elżbieta Świątkowska
Natalia Pachuta – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
Nikodem Galewski – lat 7, Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Gwarda
Adam Szafran – lat 7, Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Gwarda
Piotr Proskura – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń
Antoni Osuch – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń
Milena Tomczyk – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń
 
Ponadto Jury przyznało dyplomy i zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej prace autorstwa:
Julia Kiełczewska – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik, Małgorzata Olchowska
Marek Szymaniak – lat 3, Przedszkole Nr 1, op. Anna Kuna
Oliwia Błędkowska – lat 4, Przedszkole Nr 1, op. Wiesława Bojko
Partycja Żurek – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik, Małgorzata Olchowska
Łucja Filipczak – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Alina Chodorowska, Wiesława Bojko
Filip Banach – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik, Małgorzata Olchowska
Hanna Sadowska – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik, Małgorzata Olchowska
Aniela Pudło – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Magdalena Drabik, Małgorzata Olchowska
Anna Knap – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Alina Chodorowska, Wiesława Bojko
Igor Grzesiuk – lat 6, Przedszkole Nr 1, op. Alina Chodorowska, Ewa Sokół
Franciszek Jarocki – lat 6, Przedszkole Nr 1, op. Alina Chodorowska, Ewa Sokół
Marcel Jakubiec – lat 3, Przedszkole Nr 1, op. Anna Kuna
Julian Sobstyl – lat 3, Przedszkole Nr 1, op. Anna Kuna
Maja Tracz – lat 5, Przedszkole Nr 4, op. Ewa Szewczak, Monika Szymańska
Hanna Puchala – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Magdalena Kazek
Karol Barankiewicz – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Danuta Perestaj, Iwona Grudzień
Weronika Dzierba – lat 4, Przedszkole Nr 4, op. Ewa Liszka, Monika Szymańska
Lena Tomiło – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Danuta Perestaj, Iwona Grudzień
Alicja Bochyńska - lat 6, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Monika Forysiuk
Julia Dębska - lat 5, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Monika Forysiuk
Amelia Bida - lat 6, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Monika Forysiuk
Barbara Kawa - lat 6, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Monika Forysiuk
Weronika Wójcik - lat 6, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, op. Monika Forysiuk
Michał Miszczak - lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
Helena Sysa – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
Julia Kościuk – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
Jagoda Romańczuk – lat 4, Przedszkole Nr 8, op. Sylwia Lasota, Anna Szarek
Oskar Waśkiewicz – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
Magdalena Mazurek – lat 4, Przedszkole Nr 8, op. Sylwia Lasota, Anna Szarek
Joanna Pomijan – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak
Hubert Burek – lat 6, Przedszkole Nr 6, op. Małgorzata Sadło, Marzena Jędrzejewska
Amelia Bożko – lat 6, Przedszkole Nr 6, op. Małgorzata Sadło, Marzena Jędrzejewska
Nikodem Włoch – lat 7, Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Gwarda
Piotr Wereszczyński – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń
Hanna Czerwińska – lat 7, Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Gwarda
Pola Czerw – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Małgorzata Gwarda
 
Z uwagi na zagrożenie epidemiczne nie można było przeprowadzić tradycyjnego rozstrzygnięcia Konkursu, więc wszystkie prace zostały umieszczone w galerii na profilu KDK w portalu facebook, gdzie można było głosować na swoją ulubioną pracę. Głosowanie trwało od 26 maja do 31 maja. Największą liczbę głosów otrzymały prace:
 
I NAGRODA PUBLICZNOŚCI (1 074 polubień)
- Henryk Dziwisz – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Magdalena Kazek
 
II NAGRODA PUBLICZNOŚCI (860 polubień)
- Julian Sobstyl – lat 3, Przedszkole Nr 1, op. Anna Kuna
 
Nagrody i dyplomy ufundowane przez Krasnostawski Dom Kultury i Urząd Miasta Krasnystaw zostały dostarczone laureatom do poszczególnych przedszkoli w dniach 9 - 10 czerwca.
 
Prace można oglądać w Holu KDK oraz na stronie www.facebook.pl/KrasnostawskiDomKultury  
 
mama

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ