PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Tradycyjna Majówka z Karpiem

Tradycyjna Majówka z Karpiem

Burmistrz Krasnegostawu oraz Lokalna Grupa Działania Krasnystaw PLUS zapraszają do udziału w Tradycyjnej Majówce z Karpiem. W tym roku odbędzie się ona w niedzielę, 05.05 na terenie Dworku Starościńskiego w godzinach 15:00 – 21:00. Na ten czas zaplanowano szereg atrakcji. Nawiązując do obchodów Dnia Flagi, Majówka rozpocznie się wspólnym odtańczeniem poloneza wszystkich chętnych gości. Jak co roku odbędzie się konkurs na potrawę z karpia i prezentacja potraw Kół Gospodyń Wiejskich oraz lokalnych stowarzyszeń, a także spółdzielni socjalnej „Własne Kąty”.

Stajnia Adrenalina zaprezentuje zagrodę edukacyjną i zapewni przejażdżki na kucykach. Na scenie zaprezentują się kapele podwórkowe: „Swojacy” z Kraśnika, „Wygibusy” z Biłgoraja, „Uroczysko” z Krasnegostawu. Gwiazdą tego popołudnia będzie zespół „Czess-Band” prezentujący wiejsko- podmiejski warszawski folk. Przez cały czas trwania imprezy będzie można spróbować tradycyjnych lodów z cukierni Marii Siej z Lubartowa, a także piwa z lokalnego browaru „Incognito” w Kraśniczynie.
 
Lokalna Organizacja Turystyczna zaprezentuje produkty turystyczne z okolic Krasnegostawu. Twórcy Ludowi ze Stowarzyszenia Twórców Ludowych oraz z Klubu Twórców Ludowych i Rękodzielników przy Krasnostawskim Domu Kultury będą zapraszać do zakupu swoich wyrobów. Stowarzyszenie „Wspólny Krasnystaw” zaproponuje spływy kajakowe po Rzece Wieprz. Rodzinne gry i zabawy z nagrodami zostaną przygotowane przez Muzeum Regionalne w Krasnymstawie i Centrum Charytatywne Caritas.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ