PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Zajęcia wokalne i muzyczne w KDK

Zajęcia wokalne i muzyczne w KDK

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zajęć wokalnych i muzycznych, które będą się odbywać w Krasnostawskim Domu Kultury do października 2019 r. Spotkanie z instruktorką Moniką Pohl odbędzie się 26 września w godzinach 17:00-19:00 w Sali Muzycznej KDK.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zajęć wokalnych i muzycznych, które będą się odbywać w Krasnostawskim Domu Kultury do października 2019 r. Spotkanie z instruktorką Moniką Pohl odbędzie się 26 września w godzinach 17:00-19:00 w Sali Muzycznej KDK.

            Przedstawiamy krótkie informacje nt. zajęć:

  1. Zespół wokalny Amicus Junior dla dzieci w wieku 7-11 lat.

Poniedziałki, godz. 15:00-16:30. Zajęcia bezpłatne.

Grupowe zajęcia dla młodych adeptów śpiewu. Możliwość dołączenia do obsady musicalu „Kraina lodu w Krasnymstawie”. Zapewniamy wszechstronny rozwój muzyczny, zajęcia z doświadczonymi choreografami z zakresu ruchu scenicznego, miłą atmosferę i udział w licznych koncertach  i przedstawieniach.

  1. Zespół wokalny Amicus

Piątki, godz. 15:00-17:00. Zajęcia bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczyny do wspólnego śpiewania. Czeka na Ciebie bardzo sympatyczna grupa młodych ludzi lubiąca śpiewać i rozwijać swoje możliwości wokalne. Stały rozwój umiejętności muzycznych poparte dodatkowymi zajęciami z zakresu poruszania się na scenie, możliwość udziału w koncertach i konkursach  na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

  1. Zespół wokalny (chór) dla dorosłych w wieku 20-60 lat.

Soboty godz.17:00-19:00. Zajęcia bezpłatne.

To wielka przyjemność zaprosić Państwa do wspólnego muzykowania w miłej i relaksującej atmosferze. Będą Państwo mieli duży wpływ na dobór repertuaru i plany artystyczne. Zobaczymy, dokąd nas ta droga zaprowadzi. Zrób coś dla siebie i dołącz do nas! Moc wrażeń artystycznych i innych gwarantowana.

  1. Indywidualna nauka śpiewu dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia płatne – 25 zł/ 1 lekcja

Nauka prawidłowej emisji głosu dla tych, którzy chcą indywidualnie szlifować swoje umiejętności wokalne. Przygotowanie do konkursów i koncertów, możliwość wystąpienia z zespołem wokalnym. Zajęcia raz w tygodniu we wtorki lub czwartki (45 minut), godziny do ustalenia indywidualnie z instruktorem.

  1. Nauka gry na fortepianie dla dzieci i dorosłych.

Zajęcia płatne – 30 zł/ 1 lekcja

Ta propozycja skierowana jest do wszystkich, ale szczególnie gorąco polecam ją tym dorosłym, którzy kiedyś marzyli o nauce gry na tym pięknym instrumencie, ale z jakiś przyczyn nie mogli tego zamiaru zrealizować. Nigdy nie jest za późno. Możliwy wybór profilu tych zajęć – muzyka klasyczna, rozrywkowa, nauka akompaniowania  do śpiewu. Zajęcia 45-minutowe. Termin i godzina do ustalenia z instruktorem.

 

Na wszystkich zajęciach indywidualnych możliwa jest konsultacja z zakresu przedmiotów teoretycznych (kształcenie słuchu, zasady muzyki). Zajęcia będą się odbywały w Sali Muzycznej  (nr 15) w Krasnostawskim Domu Kultury, ul. Okrzei 10. Poprowadzi je Monika Pohl absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ