PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw na spotkaniu pn. "Kobieta w XXI wieku"

Zdjęcie Artykułu

W środę 25 września br. w Krasnostawskim Domu Kultury Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw pod opieką Marcina Wilkołazkiego Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw, zorganizowała spotkanie, którego głównym tematem była „Kobieta w XXI w.”

W środę 25 września br. w sali konferencyjnej Krasnostawskiego Domu Kultury Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw pod opieką Marcina Wilkołazkiego Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw, zorganizowała otwarte spotkanie, którego głównym tematem była „Kobieta w XXI w.” W roli prelegentek wystąpiły trzy przedsiębiorcze i niezwykle zaangażowane w wykonywaną przez siebie pracę kobiety: Kornelia Wróblewska, doktor nauk teologicznych dziennikarka i polityk, posłanka na Sejm VIII kadencji, Patrycja Łusiak, dyplomowany dietetyk, właścicielka firmy "Odżyw się świadomie” oraz Sylwia Leszczyńska, architekt krajobrazu, malarka, tatuatorka.

Podczas dyskusji poruszano kwestie kreowania własnego wizerunku, kształtowania stosunków społecznych z otoczeniem, wyboru własnej drogi zawodowej, a także tematy dotyczące publicystyki i dziennikarstwa oraz zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania się. Wszyscy uczestnicy wydarzenia z ciekawością wysłuchali historii opowiedzianych przez prelegentów oraz wzięli aktywny udział w dyskusji.

Środowe spotkanie było pierwszą z cyklu debat, które Młodzieżowa Rada Miasta planuje zorganizować w najbliższym czasie. W zamyśle młodych radnych mają to być rozmowy z udziałem ekspertów z różnych dziedzin, a także osób których zaangażowanie w podejmowane przez nich działania zawodowe i społeczne może być przykładem lub inspiracją dla innych. Pomysłodawcami tematyki i formuły pierwszego spotkania były Natalia Sulkowska, Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta oraz Łucja Chachaj. Obsługę fotograficzna zapewnił zaś Bartosz Dąbrowski.


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ