PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw na spotkaniu pn. "Kobieta w XXI wieku"

Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw na spotkaniu pn. "Kobieta w XXI wieku"

W środę 25 września br. w Krasnostawskim Domu Kultury Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw pod opieką Marcina Wilkołazkiego Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw, zorganizowała spotkanie, którego głównym tematem była „Kobieta w XXI w.”

W środę 25 września br. w sali konferencyjnej Krasnostawskiego Domu Kultury Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw pod opieką Marcina Wilkołazkiego Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw, zorganizowała otwarte spotkanie, którego głównym tematem była „Kobieta w XXI w.” W roli prelegentek wystąpiły trzy przedsiębiorcze i niezwykle zaangażowane w wykonywaną przez siebie pracę kobiety: Kornelia Wróblewska, doktor nauk teologicznych dziennikarka i polityk, posłanka na Sejm VIII kadencji, Patrycja Łusiak, dyplomowany dietetyk, właścicielka firmy "Odżyw się świadomie” oraz Sylwia Leszczyńska, architekt krajobrazu, malarka, tatuatorka.

Podczas dyskusji poruszano kwestie kreowania własnego wizerunku, kształtowania stosunków społecznych z otoczeniem, wyboru własnej drogi zawodowej, a także tematy dotyczące publicystyki i dziennikarstwa oraz zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania się. Wszyscy uczestnicy wydarzenia z ciekawością wysłuchali historii opowiedzianych przez prelegentów oraz wzięli aktywny udział w dyskusji.

Środowe spotkanie było pierwszą z cyklu debat, które Młodzieżowa Rada Miasta planuje zorganizować w najbliższym czasie. W zamyśle młodych radnych mają to być rozmowy z udziałem ekspertów z różnych dziedzin, a także osób których zaangażowanie w podejmowane przez nich działania zawodowe i społeczne może być przykładem lub inspiracją dla innych. Pomysłodawcami tematyki i formuły pierwszego spotkania były Natalia Sulkowska, Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta oraz Łucja Chachaj. Obsługę fotograficzna zapewnił zaś Bartosz Dąbrowski.


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ