PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Opłatek samorządowy 2019

Opłatek samorządowy 2019

W Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbył się opłatek samorządowy zorganizowany przez Starostę krasnostawskiego- Andrzeja Leńczuka i Burmistrza Krasnegostawu- Roberta Kościuka

W dniu dzisiejszym (20.12 br.) w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbył się opłatek samorządowy zorganizowany przez Starostę krasnostawskiego- Andrzeja Leńczuka i Burmistrza Krasnegostawu- Roberta Kościuka.  Uroczystość poprowadził proboszcz parafii pw. Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie – ks. Jarosław Wójcik.

W wydarzeniu udział wzięli:  przedstawiciele Posła na Sejm RP – Teresy Hałas, przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego, przedstawiciel Wojewody Lubelskiego, duchowni parafii z terenu powiatu, wójtowie gmin z powiatu krasnostawskiego, radni powiatu krasnostawskiego z przewodniczącym na czele, radni Miasta Krasnystaw wraz z przewodniczącym Rady Miasta Krasnystaw i zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęto modlitwą i kolędą „Wśród nocnej ciszy” . Wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się wspólnie opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne.


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ