PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Opłatek samorządowy 2019

Opłatek samorządowy 2019

W Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbył się opłatek samorządowy zorganizowany przez Starostę krasnostawskiego- Andrzeja Leńczuka i Burmistrza Krasnegostawu- Roberta Kościuka

W dniu dzisiejszym (20.12 br.) w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbył się opłatek samorządowy zorganizowany przez Starostę krasnostawskiego- Andrzeja Leńczuka i Burmistrza Krasnegostawu- Roberta Kościuka.  Uroczystość poprowadził proboszcz parafii pw. Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie – ks. Jarosław Wójcik.

W wydarzeniu udział wzięli:  przedstawiciele Posła na Sejm RP – Teresy Hałas, przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego, przedstawiciel Wojewody Lubelskiego, duchowni parafii z terenu powiatu, wójtowie gmin z powiatu krasnostawskiego, radni powiatu krasnostawskiego z przewodniczącym na czele, radni Miasta Krasnystaw wraz z przewodniczącym Rady Miasta Krasnystaw i zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęto modlitwą i kolędą „Wśród nocnej ciszy” . Wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się wspólnie opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne.


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ