PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Krasnegostawu!

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Krasnegostawu!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju, w tym szczególnym i wyjątkowym dla nas wszystkich czasie, zwracam się z gorącym apelem do Państwa o zachowanie spokoju, jak i zastosowanie wszelkich zalecanych środków ostrożności.


Blisko 3 tygodnie temu, decyzją rządu, wprowadzono szereg nakazów i zakazów, by chronić Polaków przed rozprzestrzeniającym się wirusem, przed tragicznymi skutkami, jakie niesie COVID-19.

Ograniczenia przede wszystkim dotyczą możliwości przemieszczania się. W związku z tym Szanowni Państwo, proszę o pozostanie w domu, za wyjątkiem drogi do i z pracy oraz załatwiania niezbędnych spraw życiowych.

Przypominam, że wszystkie obecnie wprowadzone zasady obowiązują do 11 kwietnia włącznie a granice naszego kraju natomiast pozostaną zamknięte do 13 kwietnia.

 

Szanowni Państwo, proszę zatem o stosowanie się do zaleceń służb medycznych, sanitarnych a także władz rządowych i samorządowych. Tylko wspólne, odpowiedzialne działanie może wpłynąć na opanowanie wzrostu zachorowań.

Pragnę poinformować, że wszelkie informacje dotyczące pracy Urzędu Miasta znajdziecie Państwo na stronie internetowej Miasta Krasnystaw.

W sytuacji, gdy zaistnieje już konieczność wizyty w urzędzie, proszę o wcześniejsze uzgodnienie telefonicznie lub e-mailowo terminu wizyty i rodzaju załatwianej sprawy.

Apeluję również do osób, które wróciły z zagranicy, aby pozostały w miejscach wyznaczonych na czas kwarantanny.

 

Dbajmy o swoje bezpieczeństwo, jak i osób  w naszym otoczeniu, tych najbliższych, ale również osób, z którymi spotykamy się na co dzień. Zachowanie ostrożności wobec zagrożenia jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale jednocześnie przejawem odpowiedzialności w tej trudnej sytuacji. 

 

Szanowni Państwo. Przed nami  Święta Wielkanocne. Mam nadzieję, że będzie to spokojny czas. Życząc Państwu wszystkiego najlepszego, zdrowia i radości, bardzo proszę o pozostanie w domach i przestrzeganie wszystkich procedur bezpieczeństwa.  Pamiętajmy też o tym, by wspierać się i pomagać sobie nawzajem.

 

Burmistrz Krasnegostawu

/-/ Robert Kościuk


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ